Boekpresentatie
Hierbij nodigen het Genootschap het Levende Huis, Stad & Natuur en Vereniging Buitenstad u uit voor de presentatie van het boekje
“Boomverhalen, een kleine geschiedenis van Almere”.
Tijdstip: Vrijdagmiddag 27 september om 14.00 uur.
Locatie: Het Eksternest, Muiderweg 10, Almere-Haven.
“Boomverhalen” is een productie van het Almeerse Genootschap het Levende Huis. Het Genootschap zet zich in voor zaken op het raakvlak van cultuur en natuur in Almere. In het boekje staan achtentwintig officiële en niet officiële bomen, tien bijzondere en acht kunstzinnige bomen én negen boomgroepen. Bij elkaar vijfenvijftig dragers van Almeerse cultuur.
Het eerste exemplaar zal door de voorzitter van Genootschap, Bert Gijsberts, worden overhandigd aan wethouder Ed Anker.
Na afloop is er ook voor u een exemplaar beschikbaar.
Het Genootschap het Levende Huis, Stad & Natuur en Vereniging Buitenstad heten u graag van harte welkom op 27 september in het Eksternest!
In verband met de catering wordt u verzocht om vóór 20 september door te geven of u van deze uitnodiging gebruik wilt maken.
U kunt dit doen door een mail te sturen naar:
jwarrink@stadennatuur.nl
Vereniging Buitenstad wordt in haar werkzaamheden ondersteund door Casla